Salony Ślubne Dominika

Z pasją do kreacji

Poznaj nas

D

ominika jest producentem sukien ślubnych, wieczorowych i komunijnych, który działa nieprzerwanie od 1986. Oferujemy naszym klientkom najwyższą jakość, na podstawie wieloletniego doświadczenia, w najniższych cenach opartych na bazie własnych lokali oraz bezpośredniego importu tkanin i koronek. Bieżąco monitorujemy najnowsze trendy w światowej modzie ślubnej biorąc udział we wszystkich liczących się targach ślubnych w Europie i Azji, jak FIRA MILANO w Mediolanie czy CANTON FAIR w Guandzhou.

Wykonamy każdy, nawet najbardziej niepowtarzalny i szalony projekt sukni. Nie zaskoczysz nas niczym, skroimy, ozdobimy i uszyjemy wszystko cokolwiek przyjdzie Ci do głowy, ponieważ mamy wyobraźnie i niekonwencjonalne pomysły podczas realizacji projektów. W naszych salonach firmowych klientki mogą dokonać również zakupów wszelkich dodatków ślubnych. Sprzedajemy zarówno gotowe suknie według własnych projektów jak i te szyte wg indywidualnych zamówień. Przyjmujemy również zlecenia na powierzone kolekcje, z możliwością zastrzeżenia wzorów.

Szycie na miarę

M

amy Nowożeńców - to zaraz po Parze Młodej, najważniejsze osoby na uroczystości weselnej. Błogosławią Młodym, w kościele znajdują się zazwyczaj w pierwszej ławce, witają na sali chlebem i solą, pełnią rolę gospodyń wesela. Dlatego każda z nich powinna w tym dniu wyglądać wspaniale. No ale cóż, kiedy latek trochę przybyło, a i kilogramów tu i tam co nieco…. Nic to drogie Panie! Nie musicie głodzić się, odchudzać ani biegać na silownię, w tym jakże gorącym dla Was okresie. Wystarczy odwiedzić profesjonalny salon Mody ślubnej i wieczorowej Dominika. Tam wykwalifikowany personel dobierając odpowiednią sukienkę pozwoli zapomnieć Wam o tych kilku zbędnych kilogramach. Modne w nadchodzącym sezonie kolory to przygaszone cappuccino, stonowany szafir, ponadczasowe bordo i stare zloto, ale również wyglądające zawsze świeżo połączenie bieli z czernią czy srebro.

Czerpiemy opinię bezpośrednio od naszych klientek i wiemy, że panie wolą raczej suknie koktajlowe niż typowe długie wieczorowe kreacje. W salonie przy ul. Dworcowej znajdziemy możliwość kupna gotowej sukni w naprawdę dobrych cenach jak i zamówienia uszytej na miarę, wymarzonej kreacji . Materiały i koronki sprowadzamy od naszych sprawdzonych, wieloletnich dostawców z Portugalii, Niemiec czy Dubaju. Mając na względzie liczne podróże na targi do wielu światowych stolic mody zapewnić możemy, że Polki w każdym wieku po pierwsze są najpiękniejszymi, a po wtóre są najzgrabniejszymi kobietami na świecie. Mamy też bezpośrednie porównanie z Hiszpankami, gdyż od listopada działa nasz firmowy salon w Alicante, na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Na potrzeby hiszpańskiego rynku budujemy nową markę DOMINIKA ZEN.