Suknie Ślubne XXL

Duże rozmiary sukni ślubnych

Firma Dominika ma pond trzydziestoletnie doświadczenie w produkcji sukien ślubnych wg indywidualnych zamówień panien młodych, bardzo dobrze realizujemy się na polu szycia sukien na trudne, nieraz bardzo trudne figury. Potrafimy kreacja ślubną zakamuflować niedoskonałości i wszelkiego dysproporcje sylwetki. Nasza suknia w rozmiarze XXL spełnia wszelkie potrzeby komfortu , w tym jakże ważnym dniu . Nie zmienimy Waszej figury ale profesjonalnie wyeksponujemy to co ładne, a zakryjemy to co mniej ładne.

W salonie przy ul. Dworcowej znajdziemy możliwość kupna gotowej sukni w naprawdę dobrych cenach jak i zamówienia uszytej na miarę, wymarzonej kreacji . Materiały i koronki sprowadzamy od naszych sprawdzonych, wieloletnich dostawców z Portugalii, Niemiec czy Dubaju. Mając na względzie liczne podróże na targi do wielu światowych stolic mody zapewnić możemy, że Polki w każdym wieku po pierwsze są najpiękniejszymi, a po wtóre są najzgrabniejszymi kobietami na świecie.

Mamy Nowożeńców - to zaraz po Parze Młodej, najważniejsze osoby na uroczystości weselnej. Błogosławią Młodym, w kościele znajdują się zazwyczaj w pierwszej ławce, witają na sali chlebem i solą, pełnią rolę gospodyń wesela. Dlatego każda z nich powinna w tym dniu wyglądać wspaniale. No ale cóż, kiedy latek trochę przybyło, a i kilogramów tu i tam co nieco…. Nic to drogie Panie! Nie musicie głodzić się, odchudzać ani biegać na silownię, w tym jakże gorącym dla Was okresie. Wystarczy odwiedzić profesjonalny salon Mody ślubnej i wieczorowej Dominika. Tam wykwalifikowany personel dobierając odpowiednią sukienkę pozwoli zapomnieć Wam o tych kilku zbędnych kilogramach.

Suknie ślubne xxl